Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Кредобанк

Кредобанк

Прес-реліз,   П'ятниця, 1 березня 2019, 15:06

«Кредобанк» підтримав конкурс дитячого читання «Книгоманія» та започаткував спеціальний приз

Кредобанк

«Кредобанк» виступив генеральним партнером Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Проце повідомляє прес-служба ПАТ «Кредобанк».

«Кредобанк» виступив генеральним партнером 15-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7-х класів, що відбувається протягом березня-квітня 2019 року, та започаткував для його учасників спеціальний конкурс «Читаємо з KredoBank», головним призом якого є поїздка до Варшави.

Участь у конкурсі дитячого читання «Книгоманія» можуть взяти учні 7-х класів шкіл України, які відвідують бібліотеки навчальних закладів або сільські чи міські бібліотеки.

Конкурс відбувається у три етапи. Під час першого відбіркового етапу, який триватиме до 15 березня, учні подають своїй бібліотеці заповнені читацькі щоденники та змагаються за участь у другому етапі, ділячись враженнями про прочитані книжки, що не входять до шкільної програми. Другий та третій етапи відбуваються аналогічним чином на базі районних та обласних бібліотек. Переможці третього етапу отримають можливість взяти участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у Львові 17-19 травня 2019 року.

У спеціальному конкурсі «Читаємо з KredoBank» можуть взяти участь переможці другого етапу конкурсу «Книгоманія». Для участі потрібно прочитати одну з 6 книг, запропонованих банком, зняти короткий (до 3-х хвилин)відеовідгук, розмістити його у спільноті Таємного товариства книгоманів у мережі Facebook з хештегами #Читаю_з_Kredobank_їду_у_Варшаву, #Knyhomania2019 та #bookforum, поширити розміщене відео на свою сторінку та у пості позначити одного члена сім’ї, з яким би хотів поїхати до Варшави, а також підписатися на сторінку «Кредобанку» у Facebook.

Переможця буде визначено серед учасників за кількістю вподобань і поширень конкурсного відео та оголошено 7 травня. Приз – поїздка до Варшави – включатиме переліт до Варшави і назад для 2-х осіб, проживання та сніданок у готелі протягом двох діб та відвідини дитячого наукового центру «Копернік».

«Ми в «Кредобанку» дуже раді долучитися до фестивалю дитячого читання «Книгоманія», який вже 15-й рік є наймасштабнішою в Україні подією для юних читачів. Ми також вирішили запропонувати учасникам цьогорічного конкурсу розкрити свої творчі здібності та отримати в подарунок поїздку до столиці Польщі з відвідинами найцікавішого наукового центру для дітей, – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. – Наша підтримка «Книгоманії» є логічним продовженням ініціативи банку «Читаймо разом з KredoBank», яка має на меті заохотити українців до читання та розвитку та яку банк провадить вже другий рік».

Всеукраїнський фестиваль дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Його співорганізаторами є ГО «Форум видавців» та ДП «Український інститут книги». Загалом у конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. На фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.

Соціальна ініціатива «Читаймо разом з KredoBank» була започаткована у 2018 році. В її рамках було реалізовано низку заходів, серед яких - запровадження нового дизайну платіжних карт із зображеннями героїв популярної світової літератури, підтримка видання книг «Мойсей», «Основи сучасного банківництва» та «Світ грошей», дитяча театральна вистава, поставлена працівниками банку та продемонстрована в рамках літнього фестивалю «Ніч у Львові», а також озвучення працівниками банку дитячих казок австрійського письменника ЕрвінаМозера, які можна вільно завантажити тут.

Додамо, ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO BankPolski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.