Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко

П'ятниця, 1 березня 2019, 16:47

Святий Петро благословив союз Гриценка та Садового

Петро Порошенко

У штабі кандидата в президенти Петра Порошенка не бояться об'єднання Андрія Садового з Анатолієм Гриценком.

Про це на брифінгу заявив речник виборчого штабу діючого президента Петра Порошенка Олег Медведєв, передає "Українська правда".

"Наш аналіз показує, що нечисленні вже на даний момент виборці Андрія Івановича (Садового) в різних пропорціях розподіляються приблизно між шістьма кандидатами. І навіть можу вам сказати, що частина виборців Садового в разі його зняття з дистанції готова голосувати за Петра Порошенка, а не тільки за Анатолія Гриценка", – наголосив Олег Медведєв.

Щодо можливості об'єднання самого президента з кимось з кандидатів Медведєв зазначив, що такий союз "не вплине істотним чином на розстановку сил в кампанії і на ранжування кандидатів в рейтингах".

"Питання про такі переговори (щодо об'єднання) постане на порядок денний, особливо в контексті підготовки до другого туру", – сказав Медведєв.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, кандидат у президенти Андрій Садовий відмовився від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.