Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська міська рада

Львівська міська рада

Четвер, 7 березня 2019, 09:32

Пікетувальники Львівської міськради влаштували для депутатів доріжку із болота

Сьогодні перед будівлею Львівської міськради зібралися пікетувальники, які облаштували для депутатів та чиновників доріжку із болота.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Перед входом в Ратушу зібралися активісти громадських організацій Львова, протестуючи проти незаконних забудов та бездіяльності чиновників.

Пікетувальники облаштували для посадовців доріжку з болота біля входу до Львівської міськради. Вони хочуть, щоб "чиновники пройшлася по цій важкій болоті дорозі і усвідомили, як живуть прості люди".

"Ми протестуємо проти незаконних забудов та халатності чиновників, проти того, що у місті Львові знищене дорожнє полотно, мешканці мусять відстоювати свої інтереси лише таким шляхом. Ми, в першу чергу, вимагаємо, щоб чиновники були підзвітні депутатам, а депутати взяли на чіткий контроль усі процеси містобудування та ремонту доріг, щоб усе це було чітко підконтрольно і не було корупційних скандалів" – заявив представник ГО "Розвиток громади".

Нагадаємо, лікарі стоматологій Львова ще з вчорашнього вечера продовжують перебувати у сесійній залі, чекаючи на депутатів, щоб озвучити свої вимоги щодо виплати боргів із заробітної плати.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.