Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

стоматологи у сесійній залі

Четвер, 7 березня 2019, 09:55

Сесію Львівської міськради скасували через львівських стоматологів

стоматологи у сесійній залі

Депутати Львівської міськради скасували сесію через львівських стоматологів у сесійній залі.  

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Станом на зараз 11 лікарів комунальних міських стоматологій №3 та 5 продовжують знаходитися у приміщенні сесійної зали Львівської міської ради, чекаючи на початок пленарного засідання.

Однак секретар Львівськї міськради Анатолій Забарило офіційно оголосив, що сесії не буде через те, що немає "належних умов для роботи, бо пікетувальники в залі". Наразі невідомо, коли вона відбудеться, дату обіцяють оголосити згодом.

Як заявила Варіантам голова профспілкової організації Комунальної третьої стоматологічної поліклініки Надія Тацій, їм не виплачують заборгованість із зарплати вже один рік і 7 місяців, тому вони вирішили дочекатися сесії у приміщенні Ратуші.

"До того, як одній із санітарок стало погано і до неї викрилали швидку, ми сиділи без світла. Люди були доведені до відчаю, у них вже немає доброго здоров'я... З водою в нас були проблеми, ми просили, але нам її не надали у міській раді. Коли наш юрист хотів її передати через муніципальну службу, то вони сказали, що нам її не принесуть, а туалет нас не випускали з півтретьої ночі до шостої години ранку" – розповіла Надія Тацій.

Також вона додала, що медики не планують зривати сесію Львівської міської ради, а сподіваються на неї. Станом на зараз усі лікарі продовжують перебувати у сесійній залі і чекають, що сесія таки відбудеться.

Нагадаємо, вчора лікарі-стоматологи комунальних міських лікарень №3 та 5 Львова залишились після завершення робочого дня у сесійній залі Ратуші, вимагаючи виплати боргів із заробітної плати. Стоматологи вирішили ночувати у Львівській міськраді, аби потрапити на пленарне засідання.

Трьом медикам впродовж цієї ночі стало зле – лікарі швидкої, яку викликали, діагностували у однієї санітарки гіпертонічний криз.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.