Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пожежа сухостою

pravda.if.ua

Понеділок, 11 березня 2019, 11:20

Протягом доби рятувальники ліквідували 39 пожеж сухостою на Львівщині

пожежа сухостою

Протягом 10 березня пожежнки здійснили 39 виїздів на ліквідацію займання сухої трави.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

З них слід відзначити масштабну пожежу у с. Топорів, Буського району, де внаслідок підпалу було знищено 15000 кв м сухої трави. Вогнеборці ліквідовували займання протягом 3 годин.

Ще одна масштабна пожежа спалахнула і у м. Львові по вул. Роксоляни, де горіла суха трава на відкритій території, там вогнем було знищено сухостій площею 5000 кв м.

Нагадуємо, підпал сухої трави є злочином і крається законом.

Також нагадаємо, за спалювання сухостою передбачені штрафи від 170 до 340 грн для фізичних осіб та від 850 до 1190 грн для посадових. Їх планують збільшити до 1700 грн.

Неконтрольований вогонь при сухій та вітряній погоді швидко поширюється, знищуючи гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та житлові будинки!
Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, автозаправних станцій. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

Окрім безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання листя і сухої трави призводить до такої екологічної шкоди як руйнація ґрунтового шару, адже безпосередньо вигорають рослинні залишки. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.