Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Петро Димінський

Петро Димінський

Понеділок, 11 березня 2019, 11:57

Суд не дозволив військовим виселити Димінського з будиночка на озері

Яворівську КЕЧ продовжить орендувати приміщення колишнього військового профілакторію ТОВ "Ірбіс"

Про це повідомляють "Наші гроші.Львів".

Західний апеляційний суд частково задовольнив скаргу ТОВ "Приватна охоронна фірма "Ірбіс" та зобов’язав Яворівську КЕЧ продовжити з фірмою договір оренди на приміщення колишнього військового профілакторію площею 1 117 кв. м та ділянку площею понад 29,3 га на території Яворівського військового полігону. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Приватна охоронна фірма "Ірбіс" орендує колишній військовий санаторій на території полігону з 2012 року. Згідно з угодою, фірма мала відремонтувати колишній санаторій та підтримувати його в належному стані. Проте особливого ремонту тут не зробили, натомість побудували штучний острів та мисливський будиночок.

Орендовану територію обнесли парканом та суттєво облагородили – проклали  асфальтовані доріжки, розчистили озера для заняття рибним господарством, облаштували галявини для підкормки тварин та мисливські вишки.

У 2015 році угоду оренди автоматично продовжили до 2018 року. У травні 2018 року юристи "Ірбісу" вирішили, що угода оренди також автоматично продовжена, але Яворівська КЕЧ не лише не підписала угоду, але й звернулась до суду з позовом про виселення підприємства.

Господарський суд Львівської області 29 листопада 2018 року вирішив, що "Ірбіс" не має переважного права продовження дії договору оренди та зобов'язав фірму звільнити орендоване майно та земельну ділянку і передати її Яворівській КЕЧ.

Вже 25 лютого 2019 року Західний апеляційний господарський суд під головуванням судді Олександра Мирутинка скасував рішення Господарського суду. Відповідну постановау оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень 5 березня.

На думку суду, угоду між ТОВ "Ірбіс" та Яворівської КЕЧ справді варто продовжити автоматично на 3 роки, оскільки це вже робили у 2015 році на той же самий строк без заперечень з боку Яворівської КЕЧ і Міністерства оборони України.

Щоправда, суд відмовив "Ірбісу" в автоматичному продовженні терміну дії договору на 10 років, як просили в позові юристи фірми, оскільки це вже істотні зміни договору, а вони не підлягають автоматичному затвердженню.

Засновниками ТОВ "Приватна охоронна фірма "Ірбіс" є Андрій Борщ (17,6 %) та ТОВ "Народна команда "Футбольний клуб "Карпати" (82,4%). Кінцевими бенефіціарами зазначено Борща та кіпріота Ніколау Хрістікіса.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.