Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сесія міської ради

сесія міської ради

Понеділок, 11 березня 2019, 18:59

Міськрада дає гроші на полігон для сміття, а обласна не може виділити ділянку

28 депутатів Львівської міської ради проголосували за звернення щодо земельної ділянки, придатної для облаштування регіонального полігону ТПВ.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 11 березня, на сесії Львівської міської ради депутати розглянули звернення до депутатів Львіввської обласної ради, щодо облаштування регіонального полігону для вивезення сміття.

Облаштувати реагіональний полігон Львів готовий за свої кошти, але першочергове завдання – це ділянка під регіональний полігон. Однак, земельна ділянка, відповідно до законодавства, не може бути розташована в межах міста.

«Львівська міська рада технічно і організаційно готова займатися вивезенням сміття. Ми будемо передбачати субвенції, проводимо переговори з містами. Але питання в іншому – чим ближче буде полігон, тим менші будуть витрати на перевезення. Нам треба зробити регіональний полігон і на 30 років вирішити це питання» – звернувся до депутатів заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Депутат Валерій Веремчук зачитав звернення до депутатів ЛОР від депутатів Львівської міської ради, щоб не вносити зміни в рішення ЛОР і повністю виконати підписаний меморандум, а також надати ділянку для облаштування полігону ТПВ.

За відповідне звернення проголосувало 28 депутатів.

Також, на сесії міської ради депутат обласної ради Ярослав Качмарик заявив, що питання про сміття розглянуть завтра на сесії Обласної ради, і додав, що сьогодні немає жодних підстав для розірвання договору про передачу повноважень із вивезення ТПВ зі Львова.

«Завтра на сесію Львівської обласної ради виноситься питання звіту і зміни програми про затвердження заходів поводження з ТПВ у Львові. Обласна адміністрація і Львівська обласна рада перевели площину поводження із ТПВ у політичну. Зокрема, основне, що хочуть зробити на сесії обласної ради – змінити дату завершення дії угоди ЛОДА з 30.06 на 31.03. Я дуже критично оцінюю все, що зроблено містом, але те, що зробила ЛОДА – вона перевела об’єм ТПВ міста Львова на загальнообласний масштаб, а у стратегії поводження з ТПВ до 2030 року абсолютно немає міста Львова. Багато проблем переведені так, що можуть постраждати люди», – заявив Ярослав Качмарик.

Нагадаємо, під час сесії Львівської облради 12 березня депутати планують проголосувати за дострокове розірвання договору про вивезення та утилізацію ТПВ між мерією Львова та владою області. Відтак обласна рада збирається скасувати передбачений до 30 червня 2019 року термін дії договору і передати повноваження з вивезення сміття міській владі вже з 1 квітня 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.