Новини

Ліві (КПУ, СПУ ін.)

У Львові на мітинг вийшла сотня пенсіонерів

У Львові на мітинг вийшла сотня пенсіонерів

Варіанти.net

У Львові на мітинг вийшла сотня пенсіонерів

Вівторок, 24 квітня 2012, 12:46

Близько сотні пенсіонерів прийшли сьогодні, 24 квітня, до стін Львівської ОДА, щоб висловити своє негативне ставлення до влади, звинувачуючи державні органи в порушені закону та прав людини.

Літні мітингувальники виступали проти дискримінації пенсіонерів силових структур, звільнених з військової служби за признаками часу.              

Вони висловили своє негативне ставлення до державних органів у зв’язку з невиконанням та порушенням  закону «Про пенсійне забезпечення осіб, які звільнилися з військової служби та деяких інших осіб» та до прийняття закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі, встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності».

«25 квітня відбудуться парламентські слухання тих питань, які нас цікавлять, тому ми вийшли сьогодні на вулицю, щоб нас почули та дослухались», - розповів голова Львівської обласної організації ветеранів України Юрій Широких.

Учасники акції критично оцінюють ставлення органів державної влади, які порушують права, свободи та інтереси громадян України зі статусом «»Дитина війни», «Ветеран війни», «Учасник ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС».

Зазначимо, акція протесту організована у всій Україні Союзом радянських офіцерів, а у Львові  - Львівською обласною організацією ветеранів України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.