Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

продукти харчування

Вівторок, 26 березня 2019, 17:20

На Львівщині зменшилося виробництво харчових продуктів та напоїв

У січні-лютому, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 8,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 21,0%, переробної промисловості – на 8,1%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросли на 7,0 %.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 23,1%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 20,9%), машинобудування (на 16,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 10,6%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 9,7%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 19,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 8,1%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,7%).

Нагадаємо, у січні, порівняно з цим місяцем минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 5,7%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.