Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Подоляк

Ірина Подоляк

Вівторок, 2 квітня 2019, 13:12

Подоляк і Скрипник знову претендують на компенсацію за проживання у Києві

У лютому 23 з 32 нардепів зі Львівщини отримали на винайм готельного номера у Києві по 18 200 грн.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у лютому 2019 року 159 народних депутатів отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. Додамо, що у січні їх було 153.

Вартість відшкодування житла для нардепів минулого місяця становила 18 200 грн, однак у січні нардепи отримали 20 150 грн на проживання.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Олег Лаврик (Самопоміч), Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Лев Підлісецький (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Ігор Шурма (Опозиційний блок), Тарас Козак (Опозиційний блок), Андрій Левус (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний).

Зазначимо, Олег Лаврик у 2016 році та у лютому 2017 року отримував компенсацію за житло, однак з березня 2017 року по лютий 2018 року його імені не було в списку депутатів, які претендують на відшкодування витрат на готелі. Також у березні він отримав компенсацію не у 20 150 грн, а 58 500 грн, й з того часу й до сьогодні отримує компенсацію.

Левус також ще у грудні 2017 року був у цьому переліку депутатів, проте з січня 2018 року на кошти для прожиття у Києві він не претендує.

Скрипник та Подоляк у лютому цього року й минулоріч отримували компенсацію за проживання у Києві, однак у січні вони обходилися без неї.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.