Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

будівництво

Вівторок, 26 березня 2019, 12:55

Будівельники на Львівщині отримують найбільшу зарплату серед інших областей України

будівництво

Будівельникам у Львівській області пропонують зарплату 17 500 грн в середньому, а це на 2 500 грн більше, ніж у Київській.

Про це повідомляє OLX.

За даними аналітиків OLX, найвищий заробіток серед будівельників у фасадників. Взимку їм платили майже стільки ж, скільки і за кордоном – 27 500 грн. Щодо регіонів, найбільше отримували працівники Львівської області. Експерти платформи розповіли, де і скільки українці заробляли в сфері будівництва цієї зими.

За рейтингом середніх зарплат в сфері, на другому місці за доходом після фасадників опинилися монолітники – 25 000 грн. Хоча попит на них був скромний. А найбільше пропозицій надходило для монтажників. Їх заробіток оцінювали в середньому в 13 500 грн.

На другому місці за доходом монолітники – 25 000 грн. Хоча попит на них був скромний. А найбільше пропозицій надходило для монтажників. Їх заробіток оцінювали в середньому в 13 500 грн.

Високу зацікавленість роботодавці з будівництва проявляли також до зварювальників (14 000 грн) та мулярів (20 000 грн). А ось комірники стали найбільш незатребуваними фахівцями сфери - вакансій майже не було.

Що стосується регіонів, найбільш щедру винагороду за працю на будівництві пропонували у Львівській області – 17 500 грн в середньому, а це на 2 500 грн більше, ніж у Київській. Найменший в порівнянні з іншими регіонами дохід у працівників в Миколаївській – 9 000 грн.

Якщо дивитися на попит, то однозначним лідером за кількістю вакансій стала Київська область. Дніпропетровський регіон, що розташувався на другому місці, відстає від неї в 2,5 рази. У п'ятірку також увійшли Одеса, Харків і Запоріжжя. І хоча в Запорізькій області для будівельників було достатньо вакансій, зарплати пропонували не найвищі на ринку – 10 500 грн в середньому. Для порівняння, аналітика OLX Робота показала – в Харківській
області в цій сфері платили 12 000 грн, а в Дніпропетровській середній дохід склав навіть 13 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.