Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Староєврейська

вул. Староєврейська

lviv.ridne.net

Четвер, 28 березня 2019, 15:27

У Львові вдруге оголосили тендер на археологічні розкопки на вулиці Староєврейській

Львівська міськрада замовила археологічні дослідження у межах вул. Староєврейської та арсеналу за 500 тис грн.

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради вдруге оголосило тендер у системі ProZorro на археологічні дослідження території обмеженої вул. Братів Рогатинців, вул. Староєврейською та будівлею міського арсеналу, які переможець тендеру має надавати до 31 грудня 2019 року.

Порпередній аукціон стартував 26 березня, участь у ньому взяли Науково-дослідний центр "Рятівна археологічна служба" Інституту археології Національної академії наук України та ТОВ "Міжнародний центр культурної спадщини та культурних цінностей", однак їхні пропозиції управління охорони історичного середовища відхилило та оголосило новий тендер, який відбудеться 15 квітня.

Додамо, очікувана вартість послуг не змінилася і становить 500 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має провести археологічні дослідження території обмеженої вул. Братів Рогатинців, вул. Староєврейською та будівлею міського арсеналу, глибиною до 1,4 метрів, а також у закупівлю входять складання альбому фотоілюстрацій та 200 фото.

Нагадаємо, у квітні 2018 року археологи Рятівної археологічної служби розпочали обстеження території, де будуватимуть Північний обхід Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.