Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Музей історії військ

Музей історії військ

Wikimapia

П'ятниця, 5 квітня 2019, 17:37

Готель Hilton заселить Парк культури шикарними відвідувачами

Компанія Hilton розробляє проекція спорудження нового готелю в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

На території колишнього музею історії військ Прикарпатського військового округу, який розташовується на території львівського Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, збудують готель міжнародної мережі Hilton.

За словами керівника міського управління архітектури та урбаністики Юліана Чаплінського, коли забудовник розробить концепцію готелю Hilton, то її публічно представлять для обговорення. Окрім того, забудовник також проведе реконструкцію Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, зокрема аварійної арки на вході у парк з боку вулиці Вітовського.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що концепцію майбутнього готелю розробляють міжнародні архітектурні організації. "Половина будівлі це має бути класичний готель, інша частина – апарт-готель. Це має бути споруда високого архітектурного рівня, витвір мистецтва" – заявив він.

Нагадуємо, в лютому 2018 року на вул. Лижв'ярській, 30, що поруч із Парком культури, планували реконструювати житловий будинок під 5-поверховий готель із рестораном. В березні 2018 року мали звести 6-поверховий будинок поруч з Парком культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.