Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Парубій

Вівторок, 16 квітня 2019, 11:37

НАБУ зобов'язали відкрити кримінальне провадження проти Парубія

Андрій Парубій

Суд зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження проти спікера Верховної Ради Андрія Парубія за розтрату держкоштів та перевищення службових повноважень.

Про це йдеться в ухвалі Солом'янського районного суду м. Києва від 2 квітня 2019 року.

Солом'янський районний суд Києва задовольнив скаргу позивача, якою вимагає від Національного антикорупційного бюро України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань та зобов'язати розпочати розслідування щодо голови Верховної Ради Андрія Парубія.

"Зобов'язати службову особу НАБУ, до компетенції якої входить внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, не пізніше 24 годин після отримання копії ухвали, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, зазначені у заяві, поданій до НАБУ та отриманій уповноваженою особою НАБУ", – йдеться в ухвалі суду.

Зокрема, Парубія звинувачують у кримінальних правопорушеннях за ст. 210, 364 КК України за розтрату коштів держбюджету усупереч їх цільовому призначенню або в обсягах, що перевищують затверджені межі видатків.

Нагадаємо, Андрій Парубій пройшов до Верховної Ради на виборах восени 2014 року у складі політичної партії "Народний фронт". У квітні 2016 року Верховна Рада відправила у відставку уряд Арсенія Яценюка і призначила прем'єр-міністром Володимира Гройсмана, а Андрій Парубій став новим спікером Верховної Ради.

У 2018 році Парубій задекларував 879 тис грн доходу і 1,6 млн грн готівки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.