Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

оздоровлення дітей

оздоровлення дітей

Четвер, 18 квітня 2019, 13:11

На Львівщині планують оздоровити у санаторіях 540 дітей пільгових категорій

Львівська ОДА замовила путівки у санаторії області для оздоровлення 540 дітей за 3,3 млн грн.

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА оголосив тендер у системі ProZorro на послуги дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які переможець тендеру має організувати до 31 серпня 2019 року.

Аукціон стартує 3 травня, а очікувана вартість послуг становить 3 353 520 грн.

Як вказано у закупівлі,  Львівська ОДА замовила 540 путівок для оздоровлення 540 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах санаторного типу, розташованих на території Львівської області.

Тедер складається із двох лотів по 270 путівок, кожен вартістю по 1 676 760 грн. З цих 270 путівок, 135 путівок здійснюватимуться на рахунок 100% бюджетного фінансування, а ще 54 путівок – 90% за рахунок бюджету, 10% доплата за рахунок батьківських коштів.

Послуги переможець тендеру повинен надати протягом червня-серпня цього року. 

Щодо вимог для санаторіїв, то площа на одну дитину в кімнаті повинна складати не менше 5 кв.м, а кімнати мають бути відремонтовані та укомплектовані необхідними меблями (ліжко, шафа, тумбочка). Харчування має бути п‘ятиразовим, а число місць в обідньому залі – не менше 100.

Крім цього, санаторії мають проводити для дітей екскурсії, організувати туристичні походи. Також на території закладу мають бути: волейбольний майданчик, футбольне поле, тенісні столи, майданчик для вогнища тощо. 

Нагадаємо, у 2018 році за рахунок коштів державного та обласного бюджету на Львівщині оздоровили 3499 дітей пільгових категорій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.