Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Середа, 17 квітня 2019, 14:39

Порошенко погодився на дебати з Зеленським 19 квітня

Петро Порошенко погодився взяти участь в дебатах з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський" 19 квітня о 19:00 год.    

Про це йдеться на сторінці Порошенко-2019 у Facebook.

Чинний президент України і кандидат у президенти Петро Порошенко погодився взяти участь в дебатах з іншим кандидатом Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський" 19 квітня о 19:00 год. 

На сторінці Порошенка закликають людей прийти на стадіон 19 квітня о 19:00.

"Прийди і підтримай Петра Порошенка! Разом переможемо! Якщо ви готові підтримати свого кандидата, то заповнюйте анкету і вам подзвонить хтось з наших волонтерів" – йдеться в повідомленні.

У зв'язку з посиленням заходів безпеки глядачів будуть пропускати на стадіон лише за попередньою реєстрацією.

Як повідомляє "РБК Україна", глава Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія повідомив, що дебати на "Суспільному" відбудуться, навіть якщо ніхто з кандидатів не прийде.

"Згідно із законом, ми повинні показувати будь-яке нейтральне відео з рухомим рядком про те, що "вибачте, кандидат не з'явився такий-то і такий-то не з'явився"... У нас і до того  буде "Зворотній відлік" . Ми їх ще включимо зі стадіону. Маю на увазі, ми включимо, що там відбувається. Але ми зобов'язані за законом зробити такий екран, а потім "Зворотній відлік" повертаємо" – сказав Аласанія.

Він підкреслив, що "Суспільне" буде діяти відповідно до закону і чекатиме кандидатів Порошенка і Зеленського в студії для дебатів.

Нагдаємо, ЦВК наполягає на проведенні дебатів між Зеленським і Порошенком саме у студії "Суспільного". Додамо, раніше Петро Порошенко заявляв, що дебати між ним і Зеленським мають відбутися 14 квітня, однак Володимир Зеленський на них не з'явився.

Варіанти проаналізували дії Зеленського і Порошенка щодо дебатів у статті "Зе-зе-зе і по-по-по".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.