Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

судова справа

судова справа

Вівторок, 23 квітня 2019, 11:45

Суд Києва заморозив перейменування УПЦ (МП) у Російську православну церкву

Суд скасував наказ Мінкультури про негайне перейменування УПЦ (Московського Патріархату) в Російську православну церкву.

Про це повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив заяву про скасування наказу Міністерства культури України щодо перейменування Київської Митрополії Української Православної Церкви й низки релігійних організацій у Російську православну церкву до 26 квітня цього року.

"Судом було задоволено заяву Київської Митрополії УПЦ про забезпечення позову з огляду на те, що невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача. Крім того, на думку суду, реалізація на даний час оспорюваного акту та вчинення на його виконання дій може призвести до невиправданого втручання держави у сферу діяльності релігійної організації як юридичної особи", – йдеться у рішенні суду.

Відтак, УПЦ (МП) дозволили не перейменовуватися до завершення розгляду справи.

Нагадаємо, у грудні 2018 року Верховна Рада зобов'язала УПЦ (Московського Патріархату) перейменуватися у Російську православну церкву. Як йдеться в законі, релігійні організації з центрами в Росії у своїй повній офіційній назві мають відображати назву того релігійного центру, частиною якого вони є.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.