Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрогобицький завод автокранів

prompolit.info

Середа, 24 квітня 2019, 10:40

Дрогобицький завод автокранів запрацював після кількарічного простою

Дрогобицький завод автокранів

Найбільший у Західній україні машинобудівний завод відновив роботу та постачатиме автокрани для ЗСУ.

Про це повідомила "Справжня Варта".

Зараз завод постачає свій найпопулярніший продукт – автокран КТА-25 на базу військових вантажівок КрАЗ 63221. Цей автокран надзвичайно популярний на різних базах – МАЗ, КрАЗ, Татра, МАН та інші.

У червні 2018 року на території підприємства відбувалася зустріч українсько-білоруської делегації на чолі з заступником міністра промисловості Білорусі Дмитром Корчиком та заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрієм Бровченком.

Для початку роботи підприємства залучили близько 150 млн гривень.

ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" – потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших у західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки. Заснований в 1965 році як "Дрогобицький автокрановий завод".

У 2013 році завод призупинив роботу, а потім оголосив про банкрутство. У 2017 році Господарський суд Запорізької області визнав завод банкрутом та призначив процедуру ліквідації. Для відновлення виробництва знадобилися 150 000 000 гривень інвестицій.

Нагадаємо, у 2012 році публічне акціонерне товариство "Дрогобицький завод автомобільних кранів" зазнало збитків на 27 млн. 508 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.