Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

будівництво у Львові

будівництво у Львові

Четвер, 25 квітня 2019, 15:26

Більше 55% всього будівництва області припадає на Львів

У січні-березні підприємства Львівщини виконали будробіт на 1712,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Відтак, індекс будівельної продукції у січні-березні цього року становив 140,4%, порівняно з цими місяцями минулого року.

За видами об’єктів, 36,2% обсягу будівельної продукції припало на нежитлові будівлі, на будівництві житлових будівель виконано 33,5% від загального обсягу робіт, інженерних споруд – 30,3%.

Зросли обсяги будівельної продукції на будівництві нежитлових будівель – на 57,6%, житла – на 57,5%, інженерних споруд – на 11,8%.

 

За характером будівництва обсяги робіт розподілились: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 84,9% від загального обсягу, роботи з поточного ремонту – 9,8%, з капітального ремонту – 5,3%.

Серед регіонів Львівщини 55,9% від загальнообласного обсягу будівельної продукції виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Пустомитівського (11,7%) та Стрийського (10,9%) районів.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 84,9% від загального обсягу, роботи з поточного ремонту – 9,8%, з капітального ремонту – 5,3%.

Нагадаємо, у січні-лютому підприємства Львівщини виконали будробіт на 990,8 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.