Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Пекарська, 57-Б

вул. Пекарська, 57-Б

google.com.ua

П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:17

На вулиці Пекарській у Львові облаштують нове кафе

Львівська міськрада дозволила розширити за рахунок надбудови приміщення на вулиці Пекарській, 57-Б під об’єкт громадського харчування.

Сьогодні, 26 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію мешканкою міста Перемишляни Кулебою Валерією з добудовою приміщень з пристосуванням їх під об’єкт громадського харчування на вул. Пекарській, 57-Б.

Будівля, яку планує реконструювати та добудувати Валерія Кулеба, розташована на земельній ділянці площею 0,1600 га. Функціональне призначення ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення відповідно до зонінгу Личаківського району.

У міськраді встановили, що висота будівлі після реконструкції повинна залишитися такою, як є зараз. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 50% у межах відведеної земельної ділянки.

Приміщення знаходяться у межах історичного ареалу Львова, тому будівництво здійснюватиметься з дотриманням будівельних норм відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини".

За даними YouControl, Кулеба Валерія є власницеє приватного підприємства "Ріелпрогранбуд", яке засноване у 2014 році. А також вона є керівником підприємства "Софіябудінвест", яке працює понад 14 років. Обидва підприємства зареєстрвоані у місті Перемишляни і займаються організацією будівництва будівель.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.