Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

нпз галичина

Forbes Украина

Понеділок, 29 квітня 2019, 10:19

Промвиробництво на Львівщині в 2019 році зменшилось в порівняні з 2018 роком

нпз галичина

Промвиробництво на Львівщині у першому кварталі 2019 зменшилося на 6,3%  порівняно з січнем-березнем 2018 року. 

Про це повідомив Держстат. 

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва зменшились на 25,7%, переробної промисловості – на 4,2%; на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросли на 6,4%, сказано у повідомлені. 

 У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 21,4%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 20,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 10,1%), машинобудування (на 7,2%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 6,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,0%). Збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 25,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 4,5%).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.