Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Українська Галицька Партія

Українська Галицька Партія

Середа, 15 травня 2019, 12:50

УГП об'єдналася із "Силою людей" для участі у парламентських виборах

Сила Людей", Українська Галицька Партія та "Демократична Сокира" підписали меморандум заради спільної перемоги на парламентських виборах.

Про це повідомляє політична партія "Демократична Сокира" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 15 травня, політичні партії "Сила Людей", Українська Галицька Партія та "Демократична Сокира" підписали меморандум про спільні діїдлятого, щоб разом брати участь у парламентських виборах, виступити перед вірогідною загрозою проросійського реваншу та для протидії олігархічній системі.

Зокрема, партії ухвалили три спільні кроки:

1. Наші політичні сили зобов‘язуються всебічно координувати свої дії у опорі можливому проросійському реваншу і просувати демократичні реформи.

2. Наші політичні сили відмовляються від політичної боротьби одна з одною, від публічної критики та брудних технологій заради спільної перемоги на парламентських виборах у 2019 році, і формують спільне інформаційне поле.

3. Наші політичні сили на парламентських виборах формують єдиний пул спостерігачів, голів та членів комісій, а також зобов‘язуються розподілити мажоритарних кандидатів так, аби на кожному одномандатному окрузі йшов кандидат лише від однієї партії, при спільній підтримці партій, що підписали цей меморандум.

Меморандум є відкритим до приєднання інших політичних сил за умови співпадіння проєвропейських цінностей та доброчесності походження коштів у партій-кандидатів.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.

Нагадаємо, Богдан Панкевич, який був депутатом Львівської міської ради минулого скликання, у 2016 році він став новим головою Політичної ради Української Галицької Партії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.