Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Дрогобич

Дрогобич

Середа, 22 травня 2019, 10:25

У Дрогобичі запрацює "Екопарк студентський"

Львівська облрада прийняла рішення щодо створення дендропарку на території Дрогобицього університету імені Івана Франка.  

Вчора на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про створення дендрологічного парку місцевого значення "Екопарк студентський". "За" проголосували 57 депутатів.

Парк знаходитиметься на території Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

"З метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання створити дендрологічний парк місцевого значення "Екопарк студентський" – йдеться у документі. 

Дендропарк планують розсташувати на території прилеглій до навчального корпусу біолого-природничого факультету, площею 0,3434 га за адресою  м. Дрогобич, вул. Шевченка 23.

На території, що відведена під дендропарк, росте понад 75 видів флори, з них: 18 видів дерева та кущів, решта-трав'янисті рослини, серед яких є занесені до Червоної книги України, зокрема: білоцвіт весняний, підсніжник білосніжний, конвалія травнева, зозульки травневі та шафран Гейфеля.

Територія пропонованого дендропарку належала до будинковолодіння вілли бургомістра Дрогобича Раймунда Яроша – засновника і власника нині відомого бальнеологічного курорту Трускавець.

Дендропарку планують надати статус природо-заповідного об'єкту місцевого значення.

Нагадаємо, Львівська облрада прийняла рішення щодо створення парку-пам’ятки місцевого значення у місті Судова Вишня та ботанічного саду "Двірцівський" у Сокальському районі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.