П'ятниця, 31 травня 2019, 10:00
Від завтра й до 1 вересня буде обмежено рух транспорту на вул. Кривоноса від вул. Замкової до вул. Насипної.
Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Від сьогодні, 31 травня, з 08.00 год і до 20.00 год 1 вересня буде обмежено рух транспорту на вул. Кривоноса, на ділянці від вул. Замкової до вул. Насипної, у зв’язку з проведенням робіт з демонтажу існуючої і будівництва нової підпірної стінки на вул. Кривоноса.
Роботи виконує ТзОВ «Т.В.Д.».
Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою схемою організації дорожнього руху.
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.
Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram
Підтримай журналістів ІА Варіанти
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Продовжуючи переглядати varianty.lviv.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності. Зрозуміло