Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Літній табір

zhitomir.info

П'ятниця, 31 травня 2019, 11:32

На Львівщині готуються до літнього оздоровлення дітей

Літній табір

Львівська ОДА планує на літній період планує закупити 2 180 путівок для дітей пільгових категорій.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 30 травня, відбулось засідання міжвідомчого штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2019 року. Під час наради обговорили питання підготовки до оздоровчої кампанії дітей цього літа. 

"Аби діти у літній період мали можливість оздоровитись до цього треба серйозно підготуватись. Якщо нема фінансової можливості відправити дітей у стаціонарні заклади, то принаймні можна в межах бюджетних призначень передбачити функціонування пришкільних таборів. Окрім того, загальні умови із безпеки мусять виконувати всі, жодна дитина не заїде в табір, поки не буде відповідних погоджень" – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Під час наради також розглянули стан готовності стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку дітей та таборів з денним перебуванням.

Загалом, на території області діятимуть 69 пришкільних таборів із денним перебуванням та 12 установ стаціонарного оздоровлення. 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації на літній період планує закупити 2 180 путівок, з них: до закладів на території області – 1 350, та до закладів на узбережжі Чорного моря – 830.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.