Новини

Соціум

Правоохоронці зацікавилися учасниками групи «Дайте пройти!»

Правоохоронці зацікавилися учасниками групи «Дайте пройти!»

maidan.org.ua

Правоохоронці зацікавилися учасниками групи «Дайте пройти!»

Вівторок, 24 квітня 2012, 18:04

Представники МВС завідали до Ірини Магдиш з метою взяти роз'яснення про діяльність групи «Дайте пройти!». Про це вона повідомила у Facebook.

«Дорогі друзі, щойно до мене приходили представники МВС і брали пояснення стосовно нашої групи», - написала Магдиш.

Причиною зацікавлення правоохорців діяльністю групи, як роз'яснює Магдиш, стало «Звернення мешканця Харкова (!!??) до Міністерства внутрішніх справ щодо порушення прав водіїв у Львові, нелегальної відеозйомки і виставлення її в Інтернет. Самого звернення я не читала, його тільки показали побіжно», - зазначає вона у повідомленні.

«За законом, на будь яке звернення громадян відповідні органи повинні реагувати, отже вони - тільки виконавці бюрократичної процедури. Пояснення беруть письмові, зі всіма підписами». – уточнює вона.

Як повідомляли «Варіанти», група «Дайте пройти!» створена у соціальній мережі Facebook з метою боротьби з водіями, котрі порушують ПДР і паркують авто в недозволених містах у Львові.

Активісти провели дві акції, під час яких наклеювали наліпки на авто, припарковані в недозволених місцях. Також за матералами, розміщеними на сторінці групи в соціальній мережі, був покарений водій автомобіля, що належить ГУ МВСУ у Львівській області,за парковку на пішохідному переході.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.