Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Вівторок, 11 червня 2019, 15:17

Синютка глоритиме на виборах за нормальну бабу

Олег Синютка підтримуватиме на  парламентських виборах Оксану Юринець та схвалив позицію самовисуванців Дубневичів.

Сьогодні під час прес-конференції у Львові колишній голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів про плани партії "Європейська солідарність" на парламентських виборах України.

"Я був членом партії "Солідарність" ще до того, як обійняв посаду голови Львівської ОДА. І відповідно до чинного законодавста на цей період мною було призупинено членство, і зараз я відновив своє перебування в оновленій парті – пояснив Олег Синютка.

Також він зазначив, що до 20 червня партія оприлюднить список кандидатів у мажоритарних округах, однак хто це буде на Львівщині він не розповів.

"Я розумію, що все зводиться до конкретних прізвищ. Я вам обіцяю, що серед них будуть ті прізвища, які ніколи ще не були в українському парламенті, але серед них будуть також люди, які своєю роботою і своїм досвідом можуть принести успіх в українському парламенті наступного скликання" – заявив екс-голова Львівської ОДА.

Він також наголосив, що партія Європейська солідарність підтримуватиме Оксану Юринець на виборах до парламенту України.

"Ми будемо підтримувати Оксану Юринець у тому округу, де вона балотувалася минулого разу" – додав Олег Синютка.

На запитання чи буде партія підтримувати братів Дубневичів, які зареєструвалися як самовисуванці, однозначної відповіді Олег Синютка не дав, але зауважив, що підтримує їхню позицію.

"Сьогодні мені Богдан Дубневич показав документ, де він уже зареєстрований як самовисуванець. Я вітаю його таке рішення балатуватися в наступний парламент, він буде мати можливість перевірити свій вплив серед виборців шляхом голосування" – відповів Олег Синютка.

Нагадаємо, 22 квітня Олег Синютка заявив про рішення піти з посади через перемогу Володимира Зеленського на виборах. Пізніше він розповів, що залишиться в політиці, але не висовуватиме свою кандидатуру на посаду міського голови Львова.

 5 червня цього року Уряд задовільнив заяву голови Львівської ОДА Олега Синютки про звільнення та направив на підпис президентові.

А вже 9 червня на з'їзді оновленої партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка потрапив до першої десятки партії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.