Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. І. Франка, 53

вул. І. Франка, 53

Google maps

П'ятниця, 14 червня 2019, 12:55

У Львові історичний будинок перероблять під перукарню

У міськраді погодили переобладнати пам'ятку архітектури на вул. І. Франка, 53 під перукарню і магазин непродовольчих товарів з освоєнням простору горища.

Сьогодні, 14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво та реставрацію громадянкою Доскіч Х. В. будинку пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. І. Франка, 53 у місті Львові.

Відтак, у міськраді погодили будівництво та реконтсруцію з пристосуванням багатофункціонального центру комерційно-ділової діяльності та вбудованими приміщеннями перукарні і магазину непродовольчих товарів з освоєнням простору горища.

Будівля, яку планує реставрувати, розташована у центральній частині міста у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови, у межах історичного ареалу міста і є пам’яткою архітектури місцевого значення.

У міськраді встановили, що висота будівлі після реставрації не повинна перевищувати 20 метрів.

За даними YouControl, Доскіч Христина є засновницею фірми "ПІКЕТ ЮСТ", яке з 2003 року займалося виробництвом будівельних металевих конструкцій та виробів з пластмас, а також роздрібною торгівлею іншими непродовольчими товарами та діяльністю автомобільного вантажного транспорту, однак фірму закрили і вона припинила свою діяльність.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.