Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

нардепи з Львівщини

Понеділок, 24 червня 2019, 17:03

Нардепам з Львівщини збільшили компенсацію за проживання у Києві на 650 гривень

нардепи з Львівщини

У травні 23 з 32 нардепів зі Львівщини отримали на винайм готельного номера у Києві по 20 150 грн.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у травні 2019 року 156 народних депутатів отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. Додамо, що у квітні їх також було 156.

Вартість відшкодування житла для нардепів минулого місяця становила 20 150 грн, однак у квітні нардепи отримали 19 500 грн на проживання.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Олег Лаврик (Самопоміч), Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Лев Підлісецький (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Ігор Шурма (Опозиційний блок), Тарас Козак (Опозиційний блок), Андрій Левус (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний).

Зазначимо, Олег Лаврик у 2016 році та у лютому 2017 року отримував компенсацію за житло, однак з березня 2017 року по лютий 2018 року його імені не було в списку депутатів, які претендують на відшкодування витрат на готелі. Також у березні 2018 року він отримав компенсацію не у 20 150 грн, а 58 500 грн, проте з того часу й до сьогодні отримує компенсацію як й всі інші нардепи з Львівщини.

Левус також ще у грудні 2017 року був у цьому переліку депутатів, проте з січня 2018 року на кошти для прожиття у Києві він не претендує.

Скрипник та Подоляк минулоріч отримували компенсацію за проживання у Києві, у січні цього року вони обходилися без неї, проте вже з лютого й до сьогодні знову її отримують.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.