Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво на вул. Личаківській

будівництво на вул. Личаківській

city-adm.lviv.ua

Четвер, 27 червня 2019, 13:24

У Львові серед історичних будинків збудують сучасну багатоповерхівку

Львівська міськрада дозволила звести на вул. Личаківській, що у межах історичного ареалу Львова, сучасний 6-поверховий будинок.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво Юрієм Мирощенком, Тарасом Перетяткою, Віталієм Гудою, Людмилою і Вадимом Моргуновими, ТзОВ "Ангеліка" багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 84-А, 84-Б, 86-А, 84-88. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Як йдеться у проекті рішення, висота нового житлового будинку, що знаходиться у межах історичного ареалу міста, становитиме 21,50 метрів. Він матиме 6 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 40%.

Проектування будинку має здійснюватися з дотриманням діючих державних будівельних норм та вимог управління охорони історичного середовища, а також забудовники повинні забезпечити пропорційність та співвідношення архітектурного об’єму з висотою існуючої забудови.

Новий житловий будинок збудують на 5-ти земельних ділянках, площею 0,0033 га, 0,0225 га, 0,0073 га, 0,0732 га, 0,0223 га, які призначені для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Ж-2 – зона
малоповерхової квартирної житлової забудови відповідно до зонінгу Личаківського району.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Ангеліка" зареєстроване з 1996 року у Львові на вул. Личаківській та займається діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування. Власниками фірми є львів'яни: Віталій Гуда (ТзОВ "Органічний сад"), Вадим Моргунов (ТзОВ "Лео Трейдинг", ТзОВ "Тарнік"), Володимир Пєшков, Тарас Перетятко. Розмір статутного капіталу підприємства становить 44 804,70 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.