Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівська поліція

львівська поліція

Вівторок, 2 липня 2019, 14:55

У Нацполіції створять мобільні групи для комунікації з учасниками виборчого процесу

До складу груп увійдуть, зокрема, співробітники Департаменту оперативної підтримки. 

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Сьогодні, 2 липня Голова Нацполіції Сергій Князєв під час відеоселекторної наради за участю керівників відомств Міністерства внутрішніх справ та першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового обговорили підготовку сил та засобів органів Міністерства внутрішніх справ до виконання завдань із забезпечення законності та порядку в державі під час проведення позачергових виборів до парламенту.

Сергій Яровий наголосив, що завдання із забезпечення безпеки під час президентських виборів було виконано та високо оцінено міжнародною спільнотою. 

"Таким самим чином у нас відбуватимуться і позачергові парламентські вибори. Досвід є, організація відпрацьована, керівництво визначено, кожен розуміє свої завдання і яким чином їх виконувати. Під час виборів це, насамперед,  – превенція, розслідування справ і доведення всіх справ до логічного завершення" – наголосив Сергій Яровий.

Він звернувся до Голови Національної поліції Сергія Князєва з проханням  тримати на жорсткому контролі питання превенції і розслідування всіх справ, пов’язаних з виборами.

Крім того, глава відомства зазначив, що на час виборів в Нацполіції створено мобільні групи з числа працівників Департаменту оперативної підтримки. Групи будуть направлені для роботи в територіальні підрозділи.  

"Це ваші помічники. Функція мобільних груп – це комунікації з учасниками виборчого процесу" – підкреслив Сергій Князєв.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.