Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

проект будівлі

проект будівлі

lv.npu.gov.ua

П'ятниця, 5 липня 2019, 15:30

У Львові новостворена компанія збудує 8-поверховий будинок біля Південного

Львівська міськрада дозволила збудувати на вулиці Щирецькій, 269-Г житловий будинок з підземним паркінгом.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування об'єкта будівництва на будівництво ТзОВ "Рімарко" багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою на вул. Щирецькій, 30, у 8-му Скнилівському провулку, 19 та 8-му Скнилівському провулку, 21.

Житловий будинок збудують на земельній ділянці площею 0,1 га, яка призначена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 30%.

Гранично допустима висотність будівель – секція 1 – не вище 31,15 м та секція 2 – не вище 22,40 м, що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини будівлі відповідно до детального плану території, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.01.2019 No 49.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Ж-3 – зона
багатоповерхової житлової забудови відповідно до детального плану території,
затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.01.2019 No 49 “Про
затвердження детального плану території у районі вул. Щирецької“.

Дозвіл від міської ради на будівництво отримало ТзОВ "Рімарко". Фірму, яка займається організацією будівництва будівель, зареєструвала у 2019 році Ольга Никончук. Розмір статутного капіталу становить 1000 грн, що є недостатнім.

Нагадаємо, сьогодні Львівська міськрада дозволила збудувати на вулиці Зеленій, 269-Г житловий будинок з підземним паркінгом.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.