Львів поступився Прикарпаттю у товариському спарингу

ФК Львів

ФК Львів не зумів здобути позитивний результат у поєдинку із першоліговим Прикарпаттям із Івано-Франківська.

Про це повідомила інформаційна служба ПФК Львів.

"Леви" активно розпочали поєдинок і вже на 18 хвилині матчу поцілили у штангу воріт "прикарпатців". Гості відповіли голом – Шина порушив правила у власному штрафному майданчику, а Барчук із позначки не схибив.

Львів не збавив обертів і вже по перерві знову потурбував каркас воріт гостей – Бруно поцілив у стійку. А в одній із наступних атак Пернамбуко зробив рахунок нічийним – 1:1, проте арбітр зафіксував у гравця господарів поля офсайд. В інших моментах надійно відіграв кіпер івано-франківського клубу.

Крапку у товариському матчі поставив дальній удар Боришкевича, який зняв усі запитання щодо переможця поєдинку.

Свій наступний спаринг Львів проведе із Волинню 19 липня у Луцьку. Гра розпочнеться о 18:00.

Львів – Прикарпаття – 0:2

Голи: Барчук (26, пен), Боришкевич (84)

Львів: Бандура (Сарнавський, 46) – Квасний, Борзенко (к), Братков (Брама, 83), Адамюк, Приймак (Зубков, 46), Шина (Хімчак, 72), Пернамбуко (Араужо, 72), Алваро (гравець на перегляді, 46; Пентелейчук, 77), Ренан (Бруно, 46), гравець на перегляді (Богунов, 46)