Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Школа "Провесінь"

Школа "Провесінь"

lvivrada.gov.ua

Понеділок, 15 липня 2019, 13:36

На Тракті Глинянському будують новий корпус ліцею "Провесінь"

Після завершення будівництва ліцей перетвориться на повноцінний освітній заклад із садочком та середньою школою.

Про це повідомив Варіантам депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

На вулиці Тракт Глинянський у Львові триває будівництво нового корпусу ліцею "Провесінь". Наразі завершують спорудження нульового циклу. Під час робіт виникали проблеми: виявлення пливуна у ґрунті, наявність кабелів та газопроводу, які не відобразили в жодній документації та інші. Проте найскладнішу частину будови завершують, залишилося покласти перекриття, після чого починатимуть зведення стін.

"Після завершення робіт школа перетвориться на повноцінний освітній заклад з садочком для дошкільнят та одинадцятирічною середньою школою. Це матиме велике значення для віддаленого мікрорайону, який розташований на межі міста і заслуговує на те, щоб мати повноцінний навчальний заклад" – зазначає депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

Зараз у тісному корпусі ліцею "Провесінь", у минулому школи-садка "Провесінь", співіснують дитячий садочок та школа-дев′ятирічка. Немає повноцінного спортзалу, їдальні та актового залу. Заняття ведуть у дві зміни.

Три роки тому вдалося реконструювати і відновити роботу плавального басейну, який не функціонував понад 20 років. 2017 року перенесли теплотрасу, яка по діагоналі проходила через шкільний майданчик.

Восени 2018 року розпочали роботи зі спорудження нового корпусу, у якому буде спортивний та актовий залі, кухня, їдальня, класні кімнати і тир у підвалі. Зі старим корпусом будівля буде з′єднана галереєю на рівні другого поверху.

Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.