Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

тролейбус у Львові

Середа, 24 липня 2019, 11:07

У Львові тимчасово не курсуватиме тролейбус №33

тролейбус у Львові

У зв’язку з ремонтом на проспекті Чорновола з 24 до 28 липня не курсуватиме тролейбус №33.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Через ремонтні роботи на проспекті Чорновола, на ділянці від вул. Зернова до вул. Під Дубом, тролейбус №33 не курсуватиме в період 24-28 липня.

"Від завтра і до 28 липня, відповідно до наказу департаменту житлового господарства та інфраструктури, проводитимуть роботи з ремонту дорожнього покриття на пр. Чорновола, на ділянці від вул. Зернової до вул. Під Дубом в обох напрямках та від вул. Зернової до вул. Городоцької також в обох напрямках. На період проведення ремонтних робіт курсування тролейбусів маршруту № 33 буде припинено", – повідомляє ЛКП "Львівелектротранс".

В управлінні транспорту Львівської міськради зазначили, що, оскільки ремонт проводитимуть частинами, то двосторонній рух для автобусів хочуть організувати на тій частині, яка не буде задіяна в ремонті. Якщо ж виникатимуть незручності, то продумуватимуть інші варіанти проїзду автобусів.

Нагадаємо, у зв'язку з проведенням дорожньо-ремонтних робіт від сьогодні у Львові частинами перекриватимуть для руху транспорту ділянку від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Об’їзд здійснюватиметься відповідно до розроблених тимчасових схем організації дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.