Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дитячий візочок

дитячий візочок

starkon.city

Середа, 24 липня 2019, 13:25

У Львові можуть з'явитися спеціально обладнані місця для дитячих візочків

Міністерство регіонального розвитку ініціює створення у громадських місцях спеціально обладнаних територій для дитячих візочків.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Мінрегіон розробив зміни у державних будівельних нормах, що дозволять спроектувати спеціально обладнані місця для дитячих візочків, а саме біля лікарень, поліклінік, шкіл, дитячих садків, торгово-розважальних центрів та супермаркетів, кафе, ресторанів та інших громадських закладів.

"Ми повинні робити навколишній простір доступним та зручним для кожного, зокрема, і для батьків з маленькими дітьми у візочках. Якщо влаштувати у нашому громадському просторі організовані місця для паркування візочків – у першу чергу, біля лікарень/поліклінік, біля шкіл/дитсадків, або магазинів, то це не завдасть особливого клопоту власникам, а для самих батьків буде особливою зручністю. В багатьох країнах Європи це працює і ми маємо запозичувати такий досвід. Тому зараз вивчаємо можливість внести відповідні зміни у ДБН" ,– наголосив Лев Парцхаладзе.

Зокрема він відмітив, що сьогодні є великий попит у суспільстві на облаштування таких паркувальних місць. Для прикладу, більшість з 1,7 тисяч користувачів соціальної мережі Фейсбук, які взяли участь в опитуванні на його сторінці, погодилися, що в Україні потрібно якомога більше організованих "парковок" для дитячих візків.

Крім цього, вони наголосили на необхідності влаштування достатньої кількості комфортних громадських вбиралень, які були би облаштовані сповивальними столиками для немовлят.

До речі, обов’язковість влаштування сповивальних столиків для немовлят у громадських вбиральнях та належної кількості універсальних туалетів вже міститься у ДБН "Інклюзивність будівель і споруд", які набрали чинності і діють з 1 квітня цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.