Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Четвер, 25 липня 2019, 10:08

Вакарчук офіційно очолив Голос

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук став головою політичної партії Голос.

Про це повідомила прес-служба політичної партії Голос.

Вчора на своєму з'їзді члени Голосу обрала головою партії Святослава Вакарчука, натомість Юлія Клименко, яка до цього офіційно очолювала Голос, працюватиме над економічним порядком денним для партії.

"Тепер, по завершенню виборчої кампанії та Туру Змін, я можу зосередитись на розбудові партії Голос. Я дуже вдячний Юлії за її роботу з реорганізації партії, формування виборчого штабу та керівництва виборчою кампанією, завдяки якій Голос за два місяці з нуля стала парламентською партією", – наголосив Святослав Вакарчук.

Також партія розпочинає готуватися до місцевих виборів.

Нагадаємо, у неділю в Україні проходили позачергові парламентські вибори, які ще 21 травня президент Володимир Зеленський призначив на 21 липня. За результатами голосування партія Голос потрапляє до Верховної Ради. Станом на 24 липня 15:20 год партія Святослава Вакарчука займає 5 місце із 5,83% голосів (848 578 виборців).

Загалом, до Верховної Ради проходять 5 партій: Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, ВО Батьківщина, Європейська Солідарність та партія Голос.

Додамо, що на Львівщині виборці підтримали трьох представників-мажоритарників від партії Голос, це: Наталя Піпа, за яку у 115 виборчому окрузі проголосували 30,01% (25 242 осіб), Ярослав Рущишин, якого у 117 окрузі підтримали 25,12% виборців (19 937) та Галина Васильченко, яка отримала 31,61% (28 543 голосів) у 118 виборчому окрузі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.