Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. П. Дорошенка, 6 і 8

вул. П. Дорошенка, 6 і 8

google.com.ua

Четвер, 25 липня 2019, 13:55

На вулиці Дорошенка у Львові продають приміщення у пам'ятці архітектури за 52 мільйони гривень

Львівська міськрада продає приміщення на вул. П. Дорошенка, 6 та 8 за 52 млн грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro приміщення підвалу, першого та другого поверхів на вул. П. Дорошенка, 6 та 8 у Львові, загальною площею 933,5 кв.м.

Аукціон стартує 12 серпня, а початкова вартість приміщення становить 52 403 040 грн.

Закупівля складається із прииміщень другого поверху, загальною площею 312,9 кв.м, на вул. П.Дорошенка, 6 та приміщень першого і другого поверхів, загальною площею 620,6 кв.м, на вул. П. Дорошенка, 8.

Обидва триповерхові будинки, у якому знаходиться приміщення, розташовані в Галицькому районі в межах історичного ареалу Львова. Будинок на вул. Дорошенка, 6 є пам'яткою архітектури місцевого значення й зведений у 1840-1850 роках за проектом архітектора Альфреда Каменобродського, а у 1893 році тут добудували флігелі.

За брамою цієї будівлі в стилі бідермаєр починається проїзд Крива Липа, колишній Пасаж Гаусмана.

Нагадаємо, у вересні 2018 року ТзОВ "Холдинг "Гранд Готель" купив на аукціоні за 16 млн грн будинок на вул. П. Дорошенка, 37, першими власниками якого була родина Бачевських. Власником ТзОВ "Холдинг "Гранд Готель" є підприємець і депутат Львівської міської ради Григорій Козловський

Додамо, раніше міськрада продала приміщення на вул. Городоцька, 45 за 573 тис грн Назару Качору, який до цього вже придбав приміщення у будинку на вул. Стецька.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.