Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

Понеділок, 29 липня 2019, 12:15

На Львівщині у 119 окрузі перерахують голоси

вибори

Львівський окружний адміністративний суд ухвалив провести перерахунок на 6 дільницях округу №119.  

Про це повідомляє видання "Українська правда".

Таке рішення судді прийняли вчора після 10 годин перебування у нарадчій кімнаті. Суд розглядав позов кандидата від "Слуги народу" по 119 округу Ореста Кавецького та іншого кандидата по цьому ж округу, самовисуванця Віталія Кравчука.

"Адміністративний позов задоволено частково, зокрема визнано протиправною бездіяльність ОВК округу №119 щодо реагування на порушення виборчого законодавства під час підрахунку голосів виборців, а також визнано протиправним та скасовано протокол ОВК про підсумки голосування в окрузі №119" − йдеться у повідомленні.

Окружну виборчу комісію округу №119 зобов'язано провести повторний підрахунок голосів на виборчих дільницях № 460004, № 460007, № 460008, № 460056, № 461031, № 460673.

Партія "Європейська солідарність", від якої на цьому окрузі переміг кандидат Михайло Бондар, назвала перерахунок голосів на окрузі абсолютно безпідставним.

"Рішення Львівського адміністративного суд про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука. Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної Ради від партії "Слуга Народу" − зназчили у партії "Європейська Солідарність"

Нагадаємо, у 119 окрузі в місті Броди Львівської області на дострокових парламентських виборах перемогу здобув кандидат від "Європейської солідарності" Михайло Бондар.

За даними Центральної виборчої комісії, Бондар, який був депутатом Верховної Ради 8 скликання, набрав 15,57%. Кандидат від "Слуги народу", підприємець Орест Кавецький відстав від нього на 140 голосів і набрав 15,39%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.