Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дороги Львівщини

дороги Львівщини

Понеділок, 29 липня 2019, 16:40

Укравтодор перевірятиме стан доріг онлайном

"Укравтодор" анонсував створення низки онлайн інструментів для відслідковування стану дорожнього покриття та ремонту доріг.

Про це повідомили на сторінці "Служби автомобільних доріг у Львівській області" у Facebook.

"Укравтодор" запустив геоінформаційну систему, яка буде наповнюватися інформацією про дорожнє покриття і автоматично визначати чи потрібен ремонт дороги, скільки він може коштувати, яка стадія ремонту дорожнього покриття та хто виконує роботи. Відповідну онлайн карту планують презентувати 24 серпня 2019 року.

"Без інформаційних технологій ми не зможемо швидко рухатись далі у процесі реформування та у підвищенні якості експлуатації та будівництва доріг. Наше завдання максимально спростити всі процеси на шляху до позитивного результату" – зазначив директор Державного підприємства дорожнього зв’язку, інформаційного забезпечення та автоматики "Укрдорзв’язку" Вадим Горюшко. 

Окрім цього, планують створити  карту доріг, яка показуватиме стан проїзду та роботу дорожньої галузі на тому чи іншому відрізку дороги в зимовий період.

На думку експертів, це допоможе зменшити вплив людського фактору та збільшити прозорість процесів, пов’язаних з покращенням стану доріг в Україні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.