Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Білогорща

Середа, 14 серпня 2019, 16:27

У лісопарку Білогорща планують облаштувати скейт-парк, велотрек та спортмайданчики

Білогорща

Львівська міськрада замовила реконструкцію лісопарку "Білогорща" за 12 млн грн.

Департамент містобудування Львівської міської ради оголосив тендер у системі ProZorro на реконструкцію лісопарку "Білогорща" (1, 2 черга), які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 2 вересня, а очікувана вартість послуг становить 12 794 132 грн. 

Як вказано у закупівлі, реконструкція лісопарку, площею 1 070 489 кв.м, ведеться в дві черги.

І черга: прокладання освітлення основної алеї, водопровідної мережі до питтєвих фонтанів, замощення основної алеї, встановлення дитячих майданчиків вздовж неї, озеленення клумб, встановлення питтєвих фонтанів, лавок, вуличних урн, велопарковок, навігаційних стендів.

ІІ черга: прокладання освітлення другорядних стежок та велодоріжки, влаштування спортивного майданчика, майданчика для вигулу собак, скейт-парку, велотреку, пікнікових зон.

Зазначимо, лісопарк "Білогорський" розташований в Залізничному районі, між мікрорайонами Левандівка та Білогорща. Це унікальний природний ландшафтний комплекс, розташований на головному Європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу (7 метрів). Територія відзначається високим біотичним різноманіттям: 42 видів рослин та 25 видів тварин.

Нагадаємо, минулого року Львівська міськрада замовила реконструкцію лісопарку Білогорща у ТОВ "Арка-Пік",на що з бюджету Львова виділили понад 6,5 млн грн. Усі роботи із облаштування парку мали завершитися до кінця цього року.

Додамо, 12 червня Львівська ОДА отримала ще один дозвіл на створення заказного заповіднику "Торфовище Білогорща". А у червні цього року в облдержадміністрації запропонували збільшити площу заповідника з 58,8 га до 92 га за рахунок земель Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.