Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Маркіян Мальський

Маркіян Мальський

Понеділок, 19 серпня 2019, 16:47

Мальський оцифрує черги у Краковці футуристичною цяцькою

Голова Львівської ОДА створив робочу групу для впровадження електронної черги у пункті пропуску "Краковець-Корчова".  

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського від 15 серпня 2019 року.

"Утворити робочу групу з питань впровадження електронної черги на міжнародному автомобільному пункті пропуску "Краковець-Корчова" (далі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком" – йдеться у розпорядженні.

Керівником робочої групи став директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Роман Шепеляк. Секретарем робої групи призначили начальника відділу супроводу та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги управління забезпечення та супроводження міжнародної технічної допомоги департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Ольгу Табаку.

Також до складу робочої групи увійшли: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Краковецький селищний голова Ольга Мамчур, cтарший віцепрезидент по технологіях компанії "SoftServe" Дмитро Іванов та т.в.о. директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Бухтіярова Марта.

До 1 жовтця цього року робоча група має напрацювати алгоритм впровадження автоматизованого пропуску через державний кордон транспортних засобів у пункті пропуску для автомобільного сполучення "Краковець-Корчова" із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

Нагадаємо, 16 липня під час апаратної наради голова Львівської ОДА Маркіян Мальський заявив, що хоче владнати проблему з чергами на кордоні, запровадивши попередню електронну реєстрацію. До реалізації такого задуму він збирається залучити ІТ-компанії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.