Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вулицz Г.Тарнавського, 74 А

google.maps

Середа, 21 серпня 2019, 17:05

У Львові заборонили проїзд частиною вулиці Тарнавського

вулицz Г.Тарнавського, 74 А

Згідно з новими дорожніми знаками рух на прибудинковій території на вулиці Тарнавського, 74А заборонено.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 21 серпня, комісія з питань безпеки дорожнього руху Львівської міськради прийняла рішення облаштувати пішохідну зону на прибудинковому за'їзді до будинку на вулиці Генерала Тарнавського, 74 А, та встановити тут відповідні дорожні знаки.

За словами мешканців будинку, у 2004 в нижній частині під'їзду до будинку встановили шлагбаум і більше 15 років проїзд автотранпорту на прибудинковій території був заборонений, однак у травні 2019 року міськрада зобов'язала зняти пристрій, який обмежує проїзд.

Голова комітету мешканців будинку пан Андрій зазначив, що коли дім здали в експлуатацію цієї дороги на генплані міста не було.

"Тут була польова дорога. Забудовник мав забепезпечити під'їзд до будинку з верхьої частини, ми за власні кошти постійно ремонтуємо цю дорогу, і впринципі там немає проїздної дороги, там є завуження практично 2 метри, що навіть пішоходи немають де пройти. І зразу вона впирається в дитячий садочок" – пояснив голова комітету мешканців будинку.

За його словами біля дитячого садочку, який розташований біля будинку, часто гуляють діти і вибігають на дорогу.

"Ще одна проблема, коли починаються затори, особливо з 8 до 10 години ранку, водії не хочуть стояти по вулиці Архипенка і об'їжають, намагаються проскочити через цю ділянку дороги і свторюють проблеми і небезпеку для мешканців і дитячого садка" – додав голова комітету.

Директор дитячого садочку №41 "Ластівка" написав звернення у міськраду з проханням встановити з обох сторін прибудинкової території будинку на вулиці Тарнавського, 74А дорожні знаки "Пішохідна зона" та "Рух заборонено".

За висновком комісії вулиця немає транзитного значення, оскільки дорога дуже вузька та має стрімкий спуск до дитячого садочку. Відтак у міськраді прийняли рішення встановити на цій ділянці знаки "Пішохідна зона" та "Рух заборонено" з метою покращення безпеки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.