Новини

Львівська ОДА

Туристична база «Карпати» у Сколівському районі  буде модернізована у молодіжний оздоровчо-відпочинковий центр «Карпатський  Артек»

Туристична база «Карпати» у Сколівському районі буде модернізована у молодіжний оздоровчо-відпочинковий центр «Карпатський Артек»

osvitportal.lviv.ua

Туристична база «Карпати» у Сколівському районі буде модернізована у молодіжний оздоровчо-відпочинковий центр «Карпатський Артек»

П'ятниця, 9 листопада 2012, 19:28

Львівська ОДА розробила проект модернізації туристичної бази «Карпати» у селі Кам’янка Сколівського району  у молодіжний оздоровчо-відпочинковий центр «Карпатський  Артек», який протягом року зможе прийняти понад 10 тисяч відпочиваючих.

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Проект передбачає капітальний ремонт та впорядкування існуючих об’єктів житлової зони, а також будівництво шести дерев’яних будиночків для 24 осіб  кожен  з можливістю використання їх в міжсезоння.

Під час реконструкції будуть збудовані очисні споруди, медпункт та побутовий корпус, а також відремонтувана під’їзна дорога довжиною 1,2 км від автомагістралі М-06, міст через річку  Опір та побудована гостьова автостоянка.

Підготовлено проект розпорядження про створення  робочої групи з питань реалізації зазначених проектів.

Планується відкрити при управлінні  капітального будівництва Львівської ОДА  благодійний рахунок для збору коштів на реалізацію проекту.

Туристична база «Карпати» належить комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.