Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Компанії

«ІДС Боржомі груп» заявила про неможливість подальшого фінансування ФК "Скала"

«ІДС Боржомі груп» заявила про неможливість подальшого фінансування ФК "Скала"

greatfootball.com.ua

П'ятниця, 9 листопада 2012, 19:34

«ІДС Боржомі груп» заявила про неможливість подальшого фінансування ФК "Скала"

ФК «Скала» припиняє свою діяльність у зв'язку з фінансовими проблемами  «ІДС Боржомі груп», котра виступає основним спонсорам клубу.

 

Про це у листі до футбольної спільноти заявили перший віце-президент ПФЛ, президент ФК «Скала» Микола Кміть та директор ФК «Скала» Олександра Кравчук.

«Я, Микола Кміть, президент ФК «Скала» та  Олександра Кравчук, директор ФК «Скала» інформуємо всю футбольну спільноту про те, що футбольний клуб «Скала» не зможе продовжувати свою діяльність у зв’язку з тим, що днями податковою поліцією у Львівській та Полтавській областях накладено арешт рахунків та майна на підприємство ПрАТ "Моршинський завод мінеральних вод "Оскар" та ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод», які є основними спонсорами клубу", - сказано у листі. 

ФК «Скала» нараховує  столітню історію свого існування. На сьогоднішній день в клубі займається понад 1000 дітей різних вікових категорій, в яких забирають мрію та можливість займатись улюбленою справою, вбивають надію в завтрашньому дні.

Окрім цього, головна команда ФК «Скала», яка на сьогодні займає 2-ге місце в Чемпіонаті України II ліги групи «А», 10 листопада 2012 року в м. Тернопіль вимушено проведе свій останній офіційний матч проти ФК «Нива»».

IDS Ukraine звернувся до президента Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарава та голови Державної податкової служби Олександра Клименка з проханням розібратись у конфлікті з податковою.

Нагадаємо, МВС порушило кримінальну справу проти гендиректора Моршинського заводу мінеральної води компанії IDS Borjomi Валерія Жовніра.

Сихівський районний суд Львова заарештував всі українські активи компанії IDS Borjomi, пов'язані з російським олігархом Борисом Березовським. 

Компанія IDS Ukraine виставлена на продаж. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.