Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

П'ятниця, 6 вересня 2019, 16:47

Ганущин очікує позитивного голосування за звільнення своїх заступників

Голова Львівської облради Олександр Ганущин висловив невдоволення роботою своїх заступників і допустив позитивне голосування за їхнє звільнення на черговій сесії облради.

Про це Олександр Ганущин заявив в ефірі Першого західного.

"На жаль,  є дуже серйозні розходження з тим, як має працювати рада в частині організаційної роботи та підтримки і власне інституту заступника підтримки місцевого голови і тому може постати питання в достроковому припиненні повноважень" – сказав він.

Ганущин, відповідаючи на питання хто прийде на місце чинних заступників Володимира  Гірняка  і Андрія Білоуса сказав, що йому це не важливо і знову наголосив, що позиції діючих заступників розходяться з його бачененям роботи облради.

"Неважливо хто займе їх місця, а важливо щоб рада виконувала свої функції. Коли вона виконує свої функції неправильно, потрібно переглянути хто здійснює керівництво цими процесами. Свій вотум довіри я підтвердив, враховуючи що політика заступників різниться з моєю, я хочу щоб рада підтвердила вотум довіри їм, але я думаю, що цього не станеться" – наголосив голова Львівської облради.   

Ганущин припустив, що заступниками можуть стати представники Самопомочі, бо вважає, що вони пройшли певний шлях еволюції і тому "кілька днів активних політичних консультацій визначить місце тієї чи іншої політичної сили в раді  на цю посаду".

Нагадаємо, що 10 вересня відбудеться сесія Львівської обласної ради на якій заслухають звіти заступників голови облради.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.