Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Володимир Гірняк

Середа, 2 жовтня 2019, 10:50

Гірняк закликає нардепів не голосувати за імплементацію пунктів формули Штайнмаєра

Володимир Гірняк

Володимир Гірняк вважає, що формула Штайнмаєра може призвести до непередбачуваних наслідків й закликає народних депутатів не голосувати.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Практика прийняття новою владою підкилимних рішень, втаємничених від суспільства, досягла свого апогею, коли від імені держави було погоджено так звану "формулу Штайнмаєра". Цей неоднозначний документ, вирваний з контексту напрацювань з врегулювання ситуації на тимчасово окупованих українських територіях, легалізує сепаратистів Донбасу та фактично знімає з Росії відповідальність за агресію" – наголосив Володимир Гірняк.

За його словами, неможливо реалізувати пункти "формули Штайнмаєра" без шкоди для суверенітету України, що створює реальну загрозу і може призвести до непередбачуваних наслідків.

"Закликаю народних депутатів України не голосувати за імплементацію пунктів "формули Штайнмаєра" в діюче українське законодавство. Вимагаємо від Президента України та його офісу припинити практику прийняття доленосних для країни рішень без врахування думки суспільства та за його спиною. Пропоную керівництву держави та провідним політичним силам організувати Національний круглий стіл для вироблення спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах щодо російської агресії та долі тимчасово окупованих територій" – додав Володимир Гірняк.

Нагадаємо, сьогодні вночі у представники Національного корпусу влаштували акцію протесту під стінами обласного управління СБУ проти погодження владою "формули Штайнмаєра". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.