Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Середа, 2 жовтня 2019, 13:16

Львівські депутати виступили проти формули Штайнмаєра

Львівська облрада

Депутати Львівської облради підтримали заяву щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України з лінії фронту.

Сьогодні, 2 жовтня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати підтримали заяву щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України з лінії фронту й недопущення капітуляції України у російсько-українській війні. "За" проголосували 66 депутатів.

У тексті заяви йдеться, що депутати виступають проти відведення сил у Донецькій і Луганській областях.

"Закликаємо Президента України, міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України захищати невіддільне суверенне право України на відновлення та збереження її територіальної цілісності в межах міжнародно визнаного державного кордону, включаючи територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя" – йдеться у заяві.

Також депутати заявили, що факт остаточного виведення та повної відсутності всіх збройних формувань Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях встановлюється міністром оборони України та міністром внутрішніх справ України шляхом спільного подання Президентові України, який виключно на цій підставі приймає відповідне рішення, а втручання будь-яких осіб, незалежно від посади, у тому числі учасників різних тристоронніх контактних груп, керівників Офісу Президента України не допускається.

Нагадаємо, сьогодні вночі у представники Національного корпусу влаштували акцію протесту під стінами обласного управління СБУ проти погодження владою "формули Штайнмаєра" щодо виборів на окупованому Донбасі. 

Крім цього депутати запропонували провести наступну сесію Львівської обласної ради у Києві під Офісом президента.

Натомість голова Львівської ОДА Маркіян Мальський наголосив, що погодження формули Штайнмаєра щодо виборів на окупованому Донбасі не означає капітуляції України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.