Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Ідея Банк

finance.liga.net

Середа, 23 жовтня 2019, 10:26

Польська компанія вирішила продати львівський Ідея Банк

Ідея Банк

Getin Holding S.A. виставив на продаж Ідея Банк, розташований у Львові.

Про це повідомляє Finclub.

Вчора, 22 жовтня, польська компанія Getin Holding S.A., що базується у Вроцлаві, повідомила на сайті Варшавської фондової біржі про підписання листа про наміри з фондом прямих інвестицій.

"У листі про наміри фонд висловив бажання купити до 100% акцій "Ідея Банку", що базується у Львові, і до 100% ТОВ "Нью Фінанс Сервіс", зі штаб-квартирою в Києві", – йдеться в повідомленні компанії.

Наразі Фонд проведе 6-тижневе дослідження компаній і комплексну юридичну експертизу, а після її позитивного результату узгодить умови даної транзакції, включаючи розмір пакета акцій та часток потенційної угоди.

Getin Holding S.A. погодився надати Фонду виняткові права на переговори про продаж "Ідея Банку" і "Нью Фінанс Сервіс" на період до 1 січня 2020 року. А регулятивний капітал "Ідея Банку" станом на 1 жовтня становив 877,5 млн грн (35 млн доларів).

Найбільшим бенефіціаром Getin Holding S.A. є громадянин Польщі та Мальти Лешек Чарнецкі. До складу Getin Holding S.A. входять компанії: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (румуно), Carcade (Росія).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.