Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська ОДА

Львівська ОДА

Понеділок, 28 жовтня 2019, 11:52

У Львівській ОДА створять нове управління охорони культурної спадщини

Нове управління має запрацювати вже з початку 2020 року.

Про це під час круглого столу "Як зберегти пам’ятки культурної спадщини на території Львівської області" повідомила т.во. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

За її словами, при департаменті архітектури та містобудування Львівської ОДА планують створити управління охорони культурної спадщини. Нове управління має запрацювати уже з початку наступного року.

У структурі Львівської ОДА є відділ охорони історичних пам’яток ,який належить до управління розвитку територій та інвестиційних програм. Оксана Ткачук пояснила, що для кращої роботи потрібно виділити його в окреме управління.

Крім цього, облдержадміністрація пропонує оголосити 2020 рік Роком збереження культурної спадщини.

Нагадаємо, у серпні цього року уряд вніс до Державного реєстру нерухомих пам’яток України 6 пам'яток, троє з яких знаходяться у Львові, а ще три – на території Бродівського, Буського й Кам'янка-Бузького районів.

Також у березні цього року депутата Львівської обласної ради передали у державну власність Підгорецький, Олеський і Золочівський замки, а у лютому минулого року Монастир Кармелітів Босих у Львові внесли до реєстру пам’яток України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.